Blog

Size yardımcı olmak için bir kaç yazı dizesi paylaştık!

Web sitemde hangi renkleri kullanmalıyım?

Restoranlarda neden koltuklar ya da diğer dekorasyonlar/süslemeler kırmızı-kahverengi arası renk tonlarındadır, hiç düşündünüz mü? Yapılan araştırmalara göre, kırmızı-kahverengi arası renk tonlarının, insanlara zamanı ve uykuyu unutturduğu ve insanların olduğundan daha aç hissetmesini sağladığı ortaya çıkmıştır.

Devamını Oku

Mustafakemalpaşa Web Tasarım Hizmeti

2018 yılından Bursa/Mustafakemalpaşa'da kurmuş olduğumuz 7 Tepe Bilişim Teknolojileri bilişim sektöründe daima yenilikleri takip ederek ve en güncel teknolojiler ile yazılım geliştirerek müşterilerini memnun etmeyi ilke edinmiştir.

Devamını Oku

Responsive tasarım nedir?

Kullanıcının girdiği ekran boyutlarına uyumlu tasarımlardır. Yani siz tablet,telefon bilgisayardan girdiğinizde o cihaza uyumlu hale gelen ve yapılan tasarım ekrana tam olarak oturan sorumlu tasarımlardır. 3 aşamada yapılır.

Devamını Oku

Google reklamları

Google reklamları (Google Adwords); Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayan bir reklam sistemidir .
Google AdWords binlerce şirket tarafından yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır.Devamını Oku

SEO Hizmeti nedir ne işe yarar?

Arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.) web sitenizin içeriğindeki kelimeler ile eşleşen meta tag larınca belirlenen kelimelerde optimize edilmesidir. SEO hizmeti sayesinde sitenizin içeriğindeki kelimeler ile arama motorlarında yapılan sorgular sonucunda üst sıralarda yer alarak daha çok tanınır olabilir, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Devamını Oku

İyi bir web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

İyi bir web sayfasi istiyorsanız ilk dikkat edeceğiniz husus grafik arayüz tasarımı, özgün ve firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtıyor olmalıdır. Kullanılan yazılım teknolojisi ile web sayfanız sizin tarafınızdan tamamen yönetilebilir şekilde kullanımı kolay bir admin paneli tasarlanmış olmalıdır. Web tasarımınız Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkacak şekilde optimize edilmelidir.

Devamını Oku