7 Tepe Bilişim Teknolojileri Hakkında

          2018 yılından Bursa/Mustafakemalpaşa'da kurmuş olduğumuz 7 Tepe Bilişim Teknolojileri bilişim sektöründe daima yenilikleri takip ederek ve en güncel teknolojiler ile yazılım geliştirerek müşterilerini memnun etmeyi ilke edinmiştir.

                    Şu an müşterilerin istekleri doğrultusunda yönetim panelli web sayfalari, E-ticaret siteleri, CRM yazılımları, web tabanlı projeler, özel yazılımlar, tasarım işleri, web hosting ve SEO hizmeti vermekteyiz.

Kullandığımız Teknolojiler

Java
Spring Framework
CMS
MVC
Hibernate
Bootsrap
MySQL
HTML
CSS
PHP
JavaScript
AJAX
CodeIgniter
Laravel
ExpressionEngine
Joomla

HTML

CSS

PHP

CRM

Neden 7 Tepe Bilişim Teknolojileri

Sizin için bu soruyu müşterilerimiz yanıtlasın.

Armağan AKKAYA

Yazar

Yeni kitabımın ve kişisel web sayfam icin tam istediğim gibi bir çalışma oldu. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Mesut KARADAŞ

İşletme Sahibi

Çok kısa süre içerisinde tam olarak istediğimiz gibi bir web sayfasına sahip olduk. Ellerinize sağlık.

Eğitim Kurumu

İş Başvuru Formu

Kurumumuza çok sayida iş başvurulari aliyordu, bunlar arasindan istediğimiz elamani bulmak bizim için çok zaman alıyordu. Mahir Aka sayesinde güzel bir yazilim yaparak artık ihtiyacımız olan personeli nokta atışı ile ve daha çabuk bulabiliyoruz.

Ayhan Bey

CRM Yazılımı

İş sureçlerimiz çok zahmetli ve karışikti, bu süreçleri daha hızlı ve basit bir şekilde yapmak için Mahir Aka'ne proje talebimiz oldu. Proje sonunda beklentilerimizden de daha iyisi ile karşilaştık. Sayelerinde iş süreçlerimizi daha çabuk ve dokümante olarak helledebiliyoruz. Herkese tek tek teşekkur ederiz.